Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Як до вас звертатись?
Ваш телефон
Ваш email (бажано)
Ваша компанія (якщо замовлення від компанії)

Ціни вказані в Євро та є індикативними.

Рахунок буде виставлений у гривні за поточним курсом.

МЕНЮ
КОМПАНІЯ ВЖЕ ПРАЦЮЄ
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Зв'яжіться з нами
Як до вас звертатись?
Ваш телефон
Ваш email (бажано)
Ваша компанія (не обов'язково)
Ваша заявка або запит

Наша місія

Маючи більш ніж 25-річний досвід роботи в галузі конструювання, постачання, монтажу і налагоджування холодильного обладнання, ми визнаємо свою особисту відповідальність, як частини людства, за використання обмежених енергетичних ресурсів планети, а також викидів від споживання цих ресурсів.

Виходячи з цієї тези, ми втілюємо свої знання, вміння і сили в технології, що зменшують наш вплив на навколишне середовище і сподіваємось, що наші старання принесуть конкретні результати.

Наш досвід

Після 25 років роботи на ринку промислового обладнання ми скромно можемо сказати, ми щось розуміємо у комплектації компресорних станцій та очищенні стисненого повітря. Найголовніше – ми розуміємо, які потреби виникають у обслуговуючого персоналу, в інженерів та відділів закупівель.

Ми намагаємося підтримувати в наявності максимальний асортимент запасних частин, а особливо витратних матеріалів – повітряні фільтри, масляні фільтри, сепаратори, масло – які підходять до гвинтових компресорів практично будь-якого європейського виробника.

Ми можемо допомогти вам підібрати будь-яке обладнання для компресорних станцій стисненого повітря – самі компресори, осушувачі, ресивери, циклонні сепаратори, магістральні фільтри. А до встановленого обладнання ми зможемо підібрати вам запасні частини та витратні матеріали.
Є питання? Напишіть нам
Як до вас звертатись?
Ваш телефон
Ваш email (бажано)
Ваша компанія (не обов'язково)
Ваше запитання чи заявка